Salon kominków Kratki.pl

Kratki.pl – czołowy producent kominków w Europie. Podiasacz wielu prestiżowych nagród m.in.: godła „Laur Klienta 2011, 2010, 2009 i 2006”, „Płomienia Roku 2010” w kategorii
POLSKA FIRMA ROKU” i tytułu „Produkt Przyjazny dla Mojego Domu”. Jeden z głównych sponsorów w programie Telewizji Polsat „Nasz Nowy Dom”.

W salonie KRATKI.PL sterujemy oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, wentylacją i rekuperacją.

Oświetlenie: Oświetlenie załącza się w zależności od warunków atmosferycznych rozróżniając sceny dzienną oraz nocną. Użytkownicy mają pełną kontrolę nad odpowiednim ustawianiem opraw oświetleniowych korzystając ze scen świetlnych z możliwością zapamiętania ulubionych ustawień.

Ogrzewanie: Sterowanie ogrzewaniem odbywa się poprzez kontrolę temperatury powietrza ogrzanego przez kominki i jest rozprowadzane po salonie przy pomocy wentylatorów, które również poprzez powiązania logiczne uzależniają swoją prędkość od temperatury powietrza ogrzanego.

Klimatyzacja: W zależności od obecności załączają się klimatyzatory. Zmiana trybów: grzanie-chłodzenie odbywa się automatycznie w zależności od temperatury zewnętrznej. Pełna kontrola nad funkcjami klimatyzatorów odbywa się poprzez wizualizację na telefonie.

Wentylacja i rekuperacja: Działanie wentylacji jest uzależnione od jakości powietrza w pomieszczeniach. Regulacja ciągła powoduje bardzo duże oszczędności oraz maksymalny komfort pracy.

Monitoring: Dzięki czujnikom mamy możliwość podglądu: temperatur, wilgotności, jakości powietrza dla wszystkich pomieszczeń biurowych.W budynku przewidziano monitoring magistral klimatyzacyjnych oraz rekuperatorów.

W naszej bazie jest 37 realizacji. Zobacz listę